Rozpis zápasov kategória Starší minižiaci U-12

 

Základná časť

17.11.2018        BA Čaňa - 1.BK Michalovce                              57 : 51

                          BA Čaňa - 1.BK Michalovce                              64 : 45

01.12.2018        Iskra Poprad - BA Čaňa                                        8 : 59

                          Iskra Poprad - BA Čaňa                                      10 : 61

15.12.2018       BA Čaňa - Abovia Košice                                   54 : 56

                          BA Čaňa - Abovia Košice                                  53 : 45

19.01.2019        BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BA Čaňa    33 : 52

                          BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BA Čaňa    49 : 48

02.02.2019        BA Čaňa - RiM Basket Košice                          66 : 37

                          BA Čaňa - RiM Basket Košice                          69 : 19
 

 

Odvetná časť

16.02.2019   1.BK Michalovce - BA Čaňa                                                    52 : 55

16.02.2019   1.BK Michalovce - BA Čaňa                                                    40 : 47

02.03.2019   BA Čaňa - Iskra Poprad                                                            60 : 10

02.03.2019   BA Čaňa - Iskra Poprad                               59 : 8

16.03.2019   Abovia Košice - BA Čaňa                                57 : 41

16.03.2019   Abovia Košice - BA Čaňa                                37 : 40

30.03.2019   BA Čaňa - LB Spišská Nová Ves                    31 : 27

30.03.2019   BA Čaňa - LB Spišská Nová Ves                    31 : 52

13.04.2019   RiM Basket Košice - BA Čaňa                         21 : 63   

13.04.2019   RiM Basket Košice - BA Čaňa                         17 : 56

 

Konečná tabuľka po základnej časti :
 

1.    BA Čaňa                                       20     16    4    1066 : 674    36

2.    1.BK Michalovce                          20     14    6    1017 : 679    34

------------------------------------------------------------------------------------------------

3.    Abovia 96 Košice                       20     14    6    986 : 553    33

4.    BK 04 AC LB Spišská Nová Ves   20    10    10    839 : 762    30

5.    RiM Basket Košice   20      5    15    436 : 983    24

6. BKM Iskra Poprad 20 1 19 363 : 1076 21

 

Postup na Majstrovstvá Slovenska ( 31.5.-2.6.2019 ) :

BA Čaňa

1.BK Michalovce

04.05.2019   Play-off - 1.BK Michalovce - BA Čaňa

                                 1.BK Michalovce - BA Čaňa 

12.05.2019   Play-off - BA Čaňa - 1.BK Michalovce

                                 BA Čaňa - 1.BK Michalovce

 

 

Rozpis zápasov kategória Mladší žiaci U-13

 

Základná časť

10.11.2018   BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BA Čaňa     21 : 57

10.11.2018   BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BA Čaňa     28 : 42

24.11.2018   Basketbal Bardejov - BA Čaňa                      51 : 64

24.11.2018   Basketbal Bardejov - BA Čaňa                      51 : 62

08.12.2018   BA Čaňa - Iskra Poprad                               75 : 34

08.12.2018   BA Čaňa - Iskra Poprad                               74 : 48

26.01.2019   BA Čaňa - Abovia 96 Košice                         56 : 44

26.01.2019   BA Čaňa - Abovia 96 Košice                         53 : 65

 

Odvetná časť

09.02.2019   BA Čaňa - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves     84 : 40

09.02.2019   BA Čaňa - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves     75 : 46

23.02.2019   BA Čaňa - Basketbal Bardejov                     65  : 55

23.02.2019   BA Čaňa - Basketbal Bardejov                     62 : 45

09.03.2019   Iskra Poprad - BA Čaňa                                41 : 53

09.03.2019   Iskra Poprad - BA Čaňa                                37 : 48

06.04.2019   Abovia 96 Košice - BA Čaňa                        48 : 49

06.04.2019   Abovia 96 Košice - BA Čaňa                          61 : 44

 

Konečná tabuľka po základnej časti :
 

1.    BA Čaňa                                       16     14    2    963 : 715    30

2.    Abovia 96 Košice                16     12    4    925 : 670    28

------------------------------------------------------------------------------------------------

3.    Basketbal Bardejov                 16    5   11    822 : 865    21

4.    BKM Iskra Poprad                16    5   11    696 : 839    21

5.    BK 04 AC LB Spišská Nová Ves    16    4   12    578 : 895    20


Postup na Majstrovstvá Slovenska ( 24.-26.5.2019 ) :

BA Čaňa

Abovia 96 Košice

 

27.04.2019 Play-off - Abovia96 Košice - BA Čaňa       odložený 

                                 Abovia96 Košice - BA Čaňa       odložený

11.05.2019  Play-off - BA Čaňa - Abovia 96 Košice

                                  BA Čaňa - Abovia 96 Košice

 

 

Rozpis zápasov kategória Mladšie žiačky U-13

 

13.10.2018    V    ŽBK Rožňava - BA Čaňa                          30 : 41

                          ŽBK Rožňava - BA Čaňa                          48 : 35

27.10.2018    D    BA Čaňa - Young Angels blue Košice        55 : 31

                          BA Čaňa - Young Angels blue Košice        46 : 27

10.11.2018    V    BKM Bardejov - BA Čaňa                           31 : 39                            

                          BKM Bardejov - BA Čaňa                         34 : 38

21.11.2018    V    Young Angels yellow Košice - BA Čaňa      32 : 12

                          Young Angels yellow Košice - BA Čaňa      39 : 19

08.12.2018    D    BA Čaňa - MBK Ružomberok                    24 : 58   

                          BA Čaňa - MBK Ružomberok                    22 : 57

24.01.2019    V    BAM Poprad - BA Čaňa                              42 : 24   

                          BAM Poprad - BA Čaňa                              39 : 22   

26.01.2019    D    BA Čaňa - ŠKBD Spišská Nová Ves            55 : 29

                          BA Čaňa - ŠKBD Spišská Nová Ves            65 : 16   

09.02.2019    D    BA Čaňa - ŽBK Rožňava                           37 : 36

                            BA Čaňa - ŽBK Rožňava                           26 : 50

23.02.2019    V    Young Angels blue Košice - BA Čaňa           43 : 30

                          Young Angels blue Košice - BA Čaňa           34 : 38

09.03.2019    D    BA Čaňa - BKM Bardejov                           38 : 30

                          BA Čaňa - BKM Bardejov                           43 : 39

23.03.2019    D    BA Čaňa - Young Angels yellow Košice       27 : 48

                          BA Čaňa - Young Angels yellow Košice       30 : 73

06.04.2019    V    MBK Ružomberok - BA Čaňa                       58 : 24

                            MBK Ružomberok - BA Čaňa                       51 : 29

27.04.2019    D    BA Čaňa - BAM Poprad                             29 : 50

                            BA Čaňa - BAM Poprad                             32 : 68

11.05.2019    V    ŠKBD Spišská Nová Ves - BA Čaňa

                          ŠKBD Spišská Nová Ves - BA Čaňa

           

24.-26.05.2019    Majstrovstvá Slovenska  ( prvé 3 družstvá zo skupiny Východ )

U14 BA Čaňa - BK 04 AC LB SNV
Zápas sa odohral...

NAVIGÁCIA NA ZÁPASY:


Domáce zápasy:

Telocvična ZŠ Čaňa
Pionierska 33,  044 14 Čaňa

Navigovať

 

Zápasy u súperov:

Navigovať k  Abovia 96 Košice

Navigovať k  1. BK Michalovce

Navigovať k   BK 04 AC LB       SNV

Navigovať k  BKM Iskra Poprad

Navigovať k  RIM Basket Košice

 

Váš kontaktný údaj nie je povinný. Uveďte ho v prípade, že požadujete odpoveď.

Prosím zadajte Vaše meno
Prosím zadajte telefónne číslo
Prosím zadajte Vašu emailovú adresu Emailová adresa je neplatná!
Prosím napíšte správu!

Free Joomla! template by L.THEME